Vánoční dárkové poukazy

Hledáte vhodný a užitečný dárek k Vánocům?
Naše masáže jsou ideálním dárkem pod stromeček pro Vaše blízké.

Dopřejte těm, na kterých vám záleží čas oddychu a relaxace po náročných dnech, které jsou spjaté s obdobím před Vánočními svátky a ponechte je v péči našich masérek pocítit blahodárný účinek Thajských masáží.

Zvolte jedinečný dárek, který zajisté potěší.

Poukazy na masáže můžete zakoupit v našem salonu v ulicích 5. května 63/48 ,či Vzdušná 63/11

 

Vánoční poukaz vrchní strana

Vánoční poukaz zadní strana

 

Dárkový poukaz připravíme na základě Vašeho přání podle naší nabídky. Platnost dárkového poukazu je zpravidla cca 6 měsíců a je vždy uvedena na poukazu. Při koupi více poukazů, poukazu na více masáží, nebo poukazu na vyšší peněžní hodnotu vystavujeme s delší platností.

Po uplynutí této lhůty se poukaz stává neplatným.

Objednávejte se, prosím, alespoň 1 měsíc před skončením platnosti poukazu, abyste si mohli vybrat pro Vás nejvhodnější termín. Platnost poukazu nelze prodlužovat. Poukazy nelze vracet zpět a proplácet.

V případě, že nemůžete přijít na zvolený, prosím zrušte termín nejméně 24 hod předem. Pokud tak neučiníte, budeme evidovat Váš poukaz tímto termínem jako vyčerpaný.

Poukazy si také můžete objednat přes naši e-mailovou adresu. Pokud napíšete žádost s druhem a časový intervalem masáže, dárkový poukaz Vám odešleme v elektronické podobě společně s údaji k proplacení příslušné částky na náš účet..

 

 

Tato stránka používá cookies. Vice info