První návštěva?

Prosíme vás o přečtení těchto řádků a informace ohledně kontraindikace

Na masáž přijďte včas. Nejlépe 10 minut před dohodnutým termínem. Ve chvíli, kdy před vámi nebude jiný klient, můžeme ihned začít a nepřipravíte se tak o čas během svlékání.

Čistá délka masáže je vždy kratší o svlékání a oblékání klienta. ( Zhruba 5 minut).

Dostaví-li se klient na dohodnutý termín se spožděním, není naší povinností čas nahrazovat v době kdy mají masérky stanovenou pauzu. Plný čas masáže naplníme po omluvě pouze v případě, kdy nebude následovat další masáž.

Pokud zjistíte, že rezervovaný termín nestihnete, budeme vám velice vděční, když nás budete kontaktovat a oznámíte nám to. Recepční vám nabídne jiný termín, případně může vaši návštěvu posunout, pokud nebude objednaný jiný klient. Nemůžete-li z jakéhokoli důvodu na masáž přijít, prosíme zavolejte nám co nejdříve.

Pokud jdete na masáž poprvé, po vstupu do salonu s vámi recepční probere záležitosti ohledně masáže, a po platbě vás zavede k masírovacímu lůžku. Zde si již v soukromí odložíte. Nemusíte si sebou nic nosit. Na masáž si ponecháte pouze spodní prádlo (ženy bez podprsenky), nebo můžete využít naše jednorázové oblečení.

Je nezbytné recepčnímu či masérce říci, co od masáže očekáváte. Zda-li má jít pouze o relaxační a uvolňující masáž. Nebo rehabilitační masáž či proti bolestem po sportovní aktivitě. Sílu a intenzitu masáže poté individuálně konzultujte s masérkou, aby byl zaručen žádoucí výsledek a masáž splnila vaše očekávání.

Při masáži zavřete oči, kompletně se uvolněte a relaxujte.  

Naslouchejte občasných pokynů masérky.

S masérkou komunikujte pouze ohledně průběhu masáže, nebo v případě nutnosti. Při delších konverzacích by mohlo dojít ke špatnému soustředění masérky.

Vyvarujte se prosím osobních návrhů směrovaných k našim masérkám. Při problémech nahlášených masérkou bude masáž ukončena.

kdy není vhodné masáž provádět

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti